Не набирає обертів. Крутить до 3000об\хв. Схоже на аварійний режим двигуна. Я замінив інтеркулер, повітряний фільтр, патрубки інтеркулера, чистив егр. толку ніякого. На діагностиці програмою (барс професіонал) показало 3 помилки: березень сенсор, перевірити проводку від датчика вкл запалювання, підсмоктування повітря у (більше…) “CDI не крутить більше 3000об/хв (аварійний режим)”
